ŽKK Trešnjevka 2009

Vijesti

A1 – Poraz u derbiju od Medveščaka 73:94

A1 – Unatoč porazu u derbiju kola protiv Medveščaka možemo biti izuzetno ponosni načinom na koji je naša mlada ekipa igrala i pošteno namučila favoriziranog gosta, pogotovo kad uzmemo u ubzir činjenicu da naš prvi centar Josipa Pavić nije mogla igrati zbog ozljede leđa.
Na samom početku Medveščak je poveo sa 10:0, ali su se cure za razliku od prvog međusobnog susreta ovih ekipa odbile predati te su do poluvremena uspjele stabilizirati rezultat na -9. I treća dionica je protekla u izjednačenoj igri sa povremenim serijama obje ekipe. U 36. minuti utamice semafor je i dalje pokazivao 9 razlike u korist gošći da bi u slijedećih 30 sekundi Kostić i Erjavec izašli iz igre sa 5 osobnih grešaka, a naša se najbolja igračica Ana Lelas, koja je bila na pragu triple-doubla (16 poena, 8 skokova i 7 asistencija), na žalost ozljedila. U slijedećem kolu predstoji nam putovanje u Dubrovnik kod trećeplasirane Raguse.